Tipy a návody , ako ušetriť na finančných produktoch .

21 tipov AKO NEZABIŤ svoje PENIAZE

Stiahnite si ZADARMO tento  e-book.

Považujete poistenie za vyhodené peniaze ? Máte pravdu , ale iba ak nenastane týchto 5 situáci

45044906_s.jpg Prečo sa poistiť ?

Pokiaľ nikdy nedôjde k poistnej udalosti, sú peniaze zaplatené za poistku vyhodenou "investíciou " .

Ale poistenie je práve o tom . ČO AK... ?

 Napriek  viacerým negatívnym informáciám  o poisťovniach,  poistenie zachránilo  nejedného   človeka pred tým,  aby sa nedostal  do situácií, ktoré by jeho  samotného, prípadne  jeho blízkych  dostali finančne na kolená, alebo ich dokonca finančne zruinovali.

Prečo by sme  mali platiť peniaze za poistku ?

 

 

1.    Aby sme ochránili seba .

Ak je mojim  zdrojom príjmov, ktorý zabezpečuje moju životnú úroveň moja vlastná práca, je dôležité, aby som sa chránil. 

Chránil voči tomu, aby môj príjem, ktorý je vlastne generovaný mojou   schopnosťou pracovať a zarábať peniaze neohrozilo zhoršené zdravie, alebo vážny úraz.

Ak má niekto dlhodobo vážne zdravotné problémy, či už z dôvodu choroby, alebo úrazu, pre väčšinu ľudí to znamená veľký finančný problém.

Sociálna dávka  príjem z práce nikdy nenahradí úplne.  Pritom treba naďalej platiť účty v podobe splátok hypotéky, nákladov na bývanie, stravy, oblečenia atď.

V takejto situácii pomôže rizikové životné a úrazové poistenie, ktoré však musí byť správne nastavené.

 

2.    Aby sme ochránili svoju rodinu a blízkych

Ak sú naši blízki odkázaní na náš príjem a sme tak zvaní živitelia rodiny, potom strata nášho príjmu zo zdravotných dôvodov sa ich dotkne rovnako.

V prípade úplnej straty živiteľa rodiny (smrť) je príjem do rodiny odstrihnutý navždy . Pritom takáto strata môže napríklad  znamenať, že rodina musí zmeniť bývanie za výrazne horšie kvôli tomu, že jednoducho nemá na splátky hypotéky. 

Deti nemôžu študovať,  pretože druhý rodič to sám nedokáže finančne utiahnuť a pod. 

Ak vám záleží na vašich blízkych a chcete,  aby ste ochránili svoju rodinu v situácii, keď je váš príjem do rodiny ohrozený či už z dôvodu choroby, úrazu, alebo z dôvodu smrti, potom správne nastavená poistka  pomôže vašim blízkym úplne eliminovať finančné dôsledky takejto udalosti.

 

3.    Aby sme ochránili svoj majetok

Pre väčšinu ľudí je ich  nehnuteľnosť , dom, byt, vila, chata veci v nich umiestnené  podstatnou časťou ich celkového majetku.

Ak by o tento majetok  prišli z dôvodu  živelnej udalosti, prípadne cudzieho zavinenia, či  z dôvodu krádeže,  a pod., tak by prišli aj o podstanú časť celoživotného snaženia a jeho znovunadobudnutie by mohlo byť z vlastných zdrojov finačne veľmi náročné, alebo dokonca  až nemožné.

Pritom sa dá tento majetok väčšinou za zlomok hodnoty poistiť rádovo za   desiatky eur ročne a tak mať istotu, že o náš majetok neprídeme.

Zároveň s týmto poistením častokrát  poisťovne ponúkajú benefit v podobe asistenčných služieb. Ich výhodou je, že  zadarmo  pride pomoc napr. pri zabuchnutí dverí nášho bytu, domu alebo ak nastane nejaká porucha.

 

4.    Aby sme ochránili vlastné finančné zdroje 

V poistení ako takom vlastne vždy ide o  naše finančné zdroje, ale špecifickou ochranou, ktorá sa pravdepodobne bude čím ďalej častejšie využívať,  je ochrana našich financií v prípade, ak spôsobíme škodu niekomu inému.

Môže ísť o škodu na zdraví alebo majetku,  či už v práci alebo v bežnom živote.

Poškodený si  môže nárokovať na náhradu škody, ktorá môže  mať podobu  desiatok tisíc alebo aj oveľa viac  eur.  Takáto situácia môže znamenať finančné zruinovanie toho,  kto škodu spôsobil.

Pritom ide o náhodnú situáciu  ako napríklad: pani zo Slovenska, ktorá čakala na lyžiarsky vlek v Alpskom stredisku  si položila  lyže na plece a nečakane sa otočila. Za ňou stojacej žene  žiaľ vybila  lyžami oko. Aká mohla byť v takom prípade požadovaná náhrada?  

Poistenie zodpovednosti za škodu z občianskeho života výrazne zmierni dopad na financie toho, kto škodu spôsobil.

 

5.    Aby sme ochránili čokoľvek čo si ceníme .

Hovorí sa že poistiť sa dá všetko. Poistiť sa dajú prsty huslistu, alebo chirurga, jednotlivé časti tela človeka, alebo  dokonca aj domáce zvieratá. Poistiť môžeme náklady za neúčasť na  vopred  zaplatenom dovolenkovom zájazde, autá, lode, obrazy, cennosti a dokonca aj hotovosť. 

Jednoducho poistiť si môžeme takmer čokoľvek, čo má pre nás hodnotu a cenu a ich strata nás budet bolieť nielen na duši,  ale aj v peňaženke.

V poistení sa sústreďte sa na to, čo je pre vás dôležité.

 

Ak sa potrebujete poradiť v oblasti poistenia som vám bezplatne k dispozícii ak vyplníte kontaktný formulár alebo mi zavoláte na 0905 506 826 .

 

Stanislav Jendrišák

 

7 tipov ako nestratiť peniaze z poisťovne pri úraze

E-book vám pomôže získať peniaze z poisťovne v prípade vášho úrazu.

Referencie

Potrebovala som vyriešiť refinancovanie spotrebných úverov + hypotéku na rozostavanú stavbu rodinného domu. Skúšala som to riešiť najskôr z iným poradcom, ale výsledok bol veľmi negatívny, preto som sa obrátila na základe referencií na skúsenejších.

Spoluprácou s pánom Jendrišákom a pani Janíčkovou Hanzesovou  som dosiahla schválenia hypotéky a refinancovanie starých pôžičiek.

Na našej spolupráci si najviac cením odbornosť a vynikajúca znalosť v oblasti financii. Skvelý prístup a poradenstvo. Riešenie aj tam kde som myslela ,že to už nemá iné východisko.Služby pána Jendrišáka a pani Janíčkovej Hanzesovej   by som určite odporučila a už som tak aj urobila. 

 

Gabriela M. projektová manažérka

     Potreboval som sa poradiť či mám dobre nastavené moje IŽP pre zdravie a dôchodok od poisťovne Wustenrot, ktoré som pred pár rokmi uzatvoril s jedným poistným poradcom.
     Pán Jendrišák mi pomohol zorientovať sa v poistke ,a spraviť určite zmeny v percentualnom rozdeleni prostriedkov do fondov.
     Cením si ochotu,  odborné zhodnotenie mojej poistky a odporúčania ktoré mi potvrdili správnosť v poistení pokračovať. 
    Škoda že z dovodu diaľky nebol osobny kontakt,ale aj telefonicky kontakt bol postačujuci na to aby som sa zamyslel a urobil určite zmeny v poisteni.
     Služby pána Jendrišáka by som určite odporučil.

Marián R.

Potrebovali sme vybaviť hypotekárny úver na rekonštrukciu rodinného domu a zároveň aj rozumné životné poistenie pre manžela a deti. 

Najskôr sme hypotekárny úver skúšali vybavovať sami osobne, ale vo viacerých inštitúciách sme dostali rovnakú odpoveď:,, Nejde to". ,,Je to komplikované". ,,Nemáte nárok". Tak sme to vzdali. 

Až na odporúčanie známeho sme kontaktovali p. Ing. Jendrišáka. Vďaka odbornej znalosti a dlhoročným skúsenostiam bolo zrazu všetko reálne. Pri vzájomnej spolupráci sme dosiahli naozaj skvelé výsledky. Uzavreli sme v pohodlí domova poistenie, ktoré pokrýva to najdôležitejšie a zároveň jeho výška nenarúša náš rodinný rozpočet. A hypotekárny úver? Super. Peniažky už máme na účte, čo dodať.

Služby finančného poradcu sme využili prvý krát a určite nie posledný. Naozaj skvelý prístup, znalosť v oblasti financií, rýchle vybavenie hypotekárneho úveru, porovnanie poistenia viacerých inštitúcií a výber najvýhodnejšieho. Nás to nestalo ani trochu času ( až na podpísanie úveru v banke) a ani peňazí navyše.

So všetkým sme boli spokojní a služby p. Ing. Jendrišáka určite odporúčame.

BC. Janka B. manažérka t.č. na MD

Hlásenie poistnej udalosti z úrazu

Pozor na vaše poistenie, domu, bytu a domácnosti

Finanční experti

ha-1 web 2.jpg

Ing. Monika Janíčková Hanzesová
monika.hanzesova@bcas.sk
0915 866 612

Kontaktný formulár

Máte správne nastavený 2 pilier ?

3.pilier.Komu sa oplatí ?

Návod ako si nastaviť rizikové životné poistenie

Ktoré sporenie pre deti je výhodné?

Máte určené oprávnené osoby ?

7  TIPOV AKO UŠETRIŤ na SVOJEJ HYPOTÉKE

7 efektívnych ciest ako ušetriť na nákladoch za svoju hypotéku.

Ako neplatiť banke za svoju hypotéku zbytočne veľa .

Stiahnite si zadarmo tento e-book  a zistite ako na to .