Tipy a návody , ako ušetriť na finančných produktoch .

21 tipov AKO NEZABIŤ svoje PENIAZE

Stiahnite si ZADARMO tento  e-book.

VY SA PÝTATE JA ODPOVEDÁM :

Sú vaše služby spoplatnené?

Nie, moje služby sú pre vás bezplatné. Samozrejme musím z niečoho žiť :-) a dostávať výplatu . Moje služby zaplatí vlastne tá finančná inštitúcia cez ktorú riešime vašu fiannčnú situáciu.

Neuprednostňujete tú finačnú inštitúciu, ktorá vás lepšie platí?

Nie neuprednostňujem.  Aj automechanik, stavbár alebo krčmár by nás mohli obabrať a naúčtovať nám draho niečo, čo je v skutočnosti lacné, alebo niečo čo vôbec pre nás neurobili.

Toto je v každom povolaní o charaktere a postoji . Dlhodobo za každého hovoria výsledky práce, a referencie . Dajte do Google moje meno a prelustrujte si ma kľudne . :-)

Viete mi pomôcť aj keď som z Bratislavy alebo z Košíc?

Myslím že áno. V Bratislave alebo Košiciach vám pravdepodobne osobne dokážem pomôcť, hlavne do Bratislavy chodím pravidelne .

Môžete aj  využiť bezplatnú 15 min.  konzultáciu. K tomu treba vyplniť kontaktný formulár, alebo ak by ste potrebovali osobné stretnutie, viem vám odporučiť niektorého z našich kolegov pôsobiacich vo vašom regióne.

Prečo by som mal,-a využiť služby finančného konzulanta?

Finančný konzultant vám dokáže ušetriť kopu času a peňazí. Musí to však byť kvalitný profesionál.

Pre vás bezplatne dostanete služby, ktorých nevyužitím strácete čas a aj vlastné peniaze.

Ak si sám vyberáte napr. banku musíte tomu venovať kopu času a možno si nevyberiete tú najlepšiu. ( najlacnejšiu variantu )

Skúsený finančný konzultant urobí  toto porovnanie  bánk za vás v priebehu krátkej doby cca jedného dvoch dní a dá vám k tomu správu a aj informáciu, ktorá banka je pre vás  najvhodnejšia v danej chvíli...

Ešte väčší priestor na ušetrenie vašich peňazí je v poistných produktoch ako nap. životné poistenie, poistenie auta alebo nehnuteľnosti a pod. , kde nejde len o úsporu peňazí na platbe, ale aj o to, aby bola vaša poistka dobre nastavená vo váš prospech .

Finančný konzultant  profík pracuje s poisteniami viacerých poisťovní, má k dospozícii porovnania ich produktov a vie vám tak ušiť hlavne v životnom a úrazovom poistení poistku na mieru vašim potrebám a vašej peňaženke.

Za každého profíka najlepšie hovoria výsledky. Stiahnite si napr. e book " Ako ušetriť na splátkach hypotéky " , alebo si pozrite článok: " VAROVANIE Refinancovaním hypotéky do ienj banky môžet prísť o peniaze " . Prípadne si pozrite môj blog .

Ako prebieha spolupráca ?

Najprv sa telefonicky spojíme a prejdeme si čo kokrétne vás zaujíma a v čom vám viem pomôcť. Následne sa dohodneme na ďalšom postupe . Tzn. aké ďalšie kroky sú nutné k vyriešeniu vašej situácie.   Po ich odsúhlasení sa môžeme pustiť do práce :-).

Ste za ?

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, zavolajte mi na tel.č. 00421 905 506 826 , napíšte email na adresu jetoopeniazoch@jetoopeniazoch.sk

alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Teším sa na vaše otázky.

Kontaktný formulár

7 tipov ako nestratiť peniaze z poisťovne pri úraze

E-book vám pomôže získať peniaze z poisťovne v prípade vášho úrazu.

Hlásenie poistnej udalosti z úrazu

Pozor na vaše poistenie, domu, bytu a domácnosti

Finanční experti

ha-1 web 2.jpg

Ing. Monika Janíčková Hanzesová
monika.hanzesova@bcas.sk
0915 866 612

Kontaktný formulár

Máte správne nastavený 2 pilier ?

3.pilier.Komu sa oplatí ?

Návod ako si nastaviť rizikové životné poistenie

Ktoré sporenie pre deti je výhodné?

Máte určené oprávnené osoby ?

7  TIPOV AKO UŠETRIŤ na SVOJEJ HYPOTÉKE

7 efektívnych ciest ako ušetriť na nákladoch za svoju hypotéku.

Ako neplatiť banke za svoju hypotéku zbytočne veľa .

Stiahnite si zadarmo tento e-book  a zistite ako na to .