Ako sa vyhnúť najčastejším chybám pri správe svojich financií.

21 tipov ako ochrániť vaše peniaze.

Stiahnite si ZADARMO tento  e-book a posuňte svoju finančnú gramotnosť na novú úroveň.

VY SA PÝTATE JA ODPOVEDÁM :

Sú vaše služby spoplatnené?

Nie, moje služby sú pre vás bezplatné. Samozrejme musím z niečoho žiť :-) a dostávať výplatu . Moje služby zaplatí vlastne tá finančná inštitúcia cez ktorú riešime vašu fiannčnú situáciu.

Neuprednostňujete tú finačnú inštitúciu, ktorá vás lepšie platí?

Nie neuprednostňujem.  Aj automechanik, stavbár alebo krčmár by nás mohli obabrať a naúčtovať nám draho niečo, čo je v skutočnosti lacné, alebo niečo čo vôbec pre nás neurobili.

Toto je v každom povolaní o charaktere a postoji . Dlhodobo za každého hovoria výsledky práce, a referencie . Dajte do Google moje meno a prelustrujte si ma kľudne . :-)

Viete mi pomôcť aj keď som z Bratislavy alebo z Košíc?

Myslím že áno. V Bratislave alebo Košiciach vám pravdepodobne osobne dokážem pomôcť, hlavne do Bratislavy chodím pravidelne .

Môžete aj  využiť bezplatnú 15 min.  konzultáciu. K tomu treba vyplniť kontaktný formulár, alebo ak by ste potrebovali osobné stretnutie, viem vám odporučiť niektorého z našich kolegov pôsobiacich vo vašom regióne.

Prečo by som mal,-a využiť služby finančného konzulanta?

Finančný konzultant vám dokáže ušetriť kopu času a peňazí. Musí to však byť kvalitný profesionál.

Pre vás bezplatne dostanete služby, ktorých nevyužitím strácete čas a aj vlastné peniaze.

Ak si sám vyberáte napr. banku musíte tomu venovať kopu času a možno si nevyberiete tú najlepšiu. ( najlacnejšiu variantu )

Skúsený finančný konzultant urobí  toto porovnanie  bánk za vás v priebehu krátkej doby cca jedného dvoch dní a dá vám k tomu správu a aj informáciu, ktorá banka je pre vás  najvhodnejšia v danej chvíli...

Ešte väčší priestor na ušetrenie vašich peňazí je v poistných produktoch ako nap. životné poistenie, poistenie auta alebo nehnuteľnosti a pod. , kde nejde len o úsporu peňazí na platbe, ale aj o to, aby bola vaša poistka dobre nastavená vo váš prospech .

Finančný konzultant  profík pracuje s poisteniami viacerých poisťovní, má k dospozícii porovnania ich produktov a vie vám tak ušiť hlavne v životnom a úrazovom poistení poistku na mieru vašim potrebám a vašej peňaženke.

Za každého profíka najlepšie hovoria výsledky. Stiahnite si napr. e book " Ako ušetriť na splátkach hypotéky " , alebo si pozrite článok: " VAROVANIE Refinancovaním hypotéky do ienj banky môžet prísť o peniaze " . Prípadne si pozrite môj blog .

Ako prebieha spolupráca ?

Najprv sa telefonicky spojíme a prejdeme si čo kokrétne vás zaujíma a v čom vám viem pomôcť. Následne sa dohodneme na ďalšom postupe . Tzn. aké ďalšie kroky sú nutné k vyriešeniu vašej situácie.   Po ich odsúhlasení sa môžeme pustiť do práce :-).

Ste za ?

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, zavolajte mi na tel.č. 00421 905 506 826 , napíšte email na adresu jetoopeniazoch@jetoopeniazoch.sk

alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Teším sa na vaše otázky.

Kontaktný formulár

7 tipov ako dostať peniaze z poisťovne pri úraze

E-book vám pomôže získať peniaze z poisťovne v prípade vášho úrazu.

Finanční experti

ha-1 web 2.jpg

Ing. Monika Janíčková Hanzesová
jetoopeniazoch@jetoopeniazoch.sk

Kontaktný formulár

Do kedy budú také nízke úroky v bankách ?

REFERENCIE

Potrebovala som vyriešiť financovanie kúpy nehnutelnosti a zároveň nejaké životné poistenie. čitaj ďalej

 

Darina Hornáčková plánovačka výroby

 

Ďakujem za čas

Ešte som sa chcel spýtať že ak mi  zrušia tú poistku, mali by mi vyplatiť aj chirurgický zákrok? Mám ho zahrnutý poistke.

Prečítal som email a vrele ďakujem za pomoc

Super radca.. nie chamtoš

parada

ešte raz ďakujem

Rudolf z Facebooku

Potrebovala som vyriešiť refinancovanie spotrebných úverov + hypotéku na rozostavanú stavbu rodinného domu. Skúšala som to riešiť najskôr z iným poradcom, ale výsledok bol veľmi negatívny, preto som sa obrátila na základe referencií na skúsenejších.

Spoluprácou s pánom Jendrišákom a pani Janíčkovou Hanzesovou  som dosiahla schválenia hypotéky a refinancovanie starých pôžičiek.

Na našej spolupráci si najviac cením odbornosť a vynikajúca znalosť v oblasti financii. Skvelý prístup a poradenstvo. Riešenie aj tam kde som myslela ,že to už nemá iné východisko.Služby pána Jendrišáka a pani Janíčkovej Hanzesovej   by som určite odporučila a už som tak aj urobila. 

 

Gabriela M. projektová manažérka

     Potreboval som sa poradiť či mám dobre nastavené moje investičné životné poistenie čítaj ďalej

Marián R.

Potrebovali sme vybaviť hypotekárny úver na rekonštrukciu rodinného domu a zároveň čítaj ďalej

BC. Janka B. manažérka

 

Hľadal som čo najlepšiu možnosť sporenia pre moje deti. Pred tým čítaj ďalej

Michal V. Výpravca

 

Potreboval som vybaviť bezúčelovu hypotéku v konečnom dôsledku na budúcu čítaj ďalej

Peter H. Podnikateľ

-Konecne cez MD som sa dostala k tomu, aby som sa zamyslela nad financiami. Chcem si pre dceru nasetrit nejaku sumu, aby mala aspon nieco do startu do zivota. Pri narodeni dcery som uzavrela investicne zivotne poistenie. Ja mam kapitalove zivotne poistenie a potrebovala som sa uistit, ci su obe poistky vyhodne a ci je lepsie ich zrusit. Takisto som sa chcela porozpravat o vyhodnosti mojho II. piliera. 

 - Podobnu sluzbu som este neskusala, ak nepocitam financneho poradcu, ktoreho sme vyuzili pri hladani vyhodnej hypoteky. Myslím, že sa podarilo sa vybaviť výhodnú hypotéku. 

-Pan Jendrisak bol perfektne pripraveny na stretnutie. Podklady som mu poslala vopred a na stretnuti mi ukazal mozne alternativy k mojim sporeniam. Vysledkom stretnutia je zrusenie poistiek a prestup do druhej DDS.

Najviac si cenim prepocty, ktore mal pan Jendrisak zo sebou. Milujem cisla a tabulky a nemam rada zbytocne "reci" okolo financnych produktov. Takze na zaklade tychto podkladov som prehodnotila svoje sporenie. 

Takisto ocenujem profesionalny pristup pana Jendrisaka v stazenych podmienkach

Pan Jendrisak mi mohol nechat podklady, ktore si pre mna pripravil. Na druhej strane som si ich ani nevypytala na konci naseho stretnutia. 

Celkovo som vsak spokojna a nevidim nedostatky.

Jednoznacne doporucam.

Ing. Zuzana Bursová

Hlásenie poistnej udalosti z úrazu

Máte správne nastavený 2 pilier ?

3.pilier.Komu sa oplatí ?

Návod ako si nastaviť rizikové životné poistenie

Ktoré sporenie pre deti je výhodné?