Tipy ako neprísť o peniaze vo finančných produktoch.

21 tipov AKO NEZABIŤ svoje PENIAZE

Stiahnite si ZADARMO tento  e-book.

VY SA PÝTATE JA ODPOVEDÁM :

Sú vaše služby spoplatnené?

Nie, moje služby sú pre vás bezplatné. Samozrejme musím z niečoho žiť :-) a dostávať výplatu . Moje služby zaplatí vlastne tá finančná inštitúcia cez ktorú riešime vašu fiannčnú situáciu.

Neuprednostňujete tú finačnú inštitúciu, ktorá vás lepšie platí?

Nie neuprednostňujem.  Aj automechanik, stavbár alebo krčmár by nás mohli obabrať a naúčtovať nám draho niečo, čo je v skutočnosti lacné, alebo niečo čo vôbec pre nás neurobili.

Toto je v každom povolaní o charaktere a postoji . Dlhodobo za každého hovoria výsledky práce, a referencie . Dajte do Google moje meno a prelustrujte si ma kľudne . :-)

Viete mi pomôcť aj keď som z Bratislavy alebo z Košíc?

Myslím že áno. V Bratislave alebo Košiciach vám pravdepodobne osobne dokážem pomôcť, hlavne do Bratislavy chodím pravidelne .

Môžete aj  využiť bezplatnú 15 min.  konzultáciu. K tomu treba vyplniť kontaktný formulár, alebo ak by ste potrebovali osobné stretnutie, viem vám odporučiť niektorého z našich kolegov pôsobiacich vo vašom regióne.

Prečo by som mal,-a využiť služby finančného konzulanta?

Finančný konzultant vám dokáže ušetriť kopu času a peňazí. Musí to však byť kvalitný profesionál.

Pre vás bezplatne dostanete služby, ktorých nevyužitím strácete čas a aj vlastné peniaze.

Ak si sám vyberáte napr. banku musíte tomu venovať kopu času a možno si nevyberiete tú najlepšiu. ( najlacnejšiu variantu )

Skúsený finančný konzultant urobí  toto porovnanie  bánk za vás v priebehu krátkej doby cca jedného dvoch dní a dá vám k tomu správu a aj informáciu, ktorá banka je pre vás  najvhodnejšia v danej chvíli...

Ešte väčší priestor na ušetrenie vašich peňazí je v poistných produktoch ako nap. životné poistenie, poistenie auta alebo nehnuteľnosti a pod. , kde nejde len o úsporu peňazí na platbe, ale aj o to, aby bola vaša poistka dobre nastavená vo váš prospech .

Finančný konzultant  profík pracuje s poisteniami viacerých poisťovní, má k dospozícii porovnania ich produktov a vie vám tak ušiť hlavne v životnom a úrazovom poistení poistku na mieru vašim potrebám a vašej peňaženke.

Za každého profíka najlepšie hovoria výsledky. Stiahnite si napr. e book " Ako ušetriť na splátkach hypotéky " , alebo si pozrite článok: " VAROVANIE Refinancovaním hypotéky do ienj banky môžet prísť o peniaze " . Prípadne si pozrite môj blog .

Ako prebieha spolupráca ?

Najprv sa telefonicky spojíme a prejdeme si čo kokrétne vás zaujíma a v čom vám viem pomôcť. Následne sa dohodneme na ďalšom postupe . Tzn. aké ďalšie kroky sú nutné k vyriešeniu vašej situácie.   Po ich odsúhlasení sa môžeme pustiť do práce :-).

Ste za ?

Ak ste nenašli odpoveď na svoju otázku, zavolajte mi na tel.č. 00421 905 506 826 , napíšte email na adresu jetoopeniazoch@jetoopeniazoch.sk

alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. Teším sa na vaše otázky.

Kontaktný formulár

7 tipov ako dostať peniaze z poisťovne pri úraze

E-book vám pomôže získať peniaze z poisťovne v prípade vášho úrazu.

Finanční experti

ha-1 web 2.jpg

Ing. Monika Janíčková Hanzesová
jetoopeniazoch@jetoopeniazoch.sk

Kontaktný formulár

Do kedy budú také nízke úroky v bankách ?

Referencie

Potrebovala som vyriešiť financovanie kúpy nehnutelnosti a zároveň nejaké životné poistenie.

Zatiaľ som nikdy predtým  neskúšala podobnú službu pretože som to nepovažovala za potrebné. Ale po skúsenosti s p. Jendrišákom som zmenila názor a podobné služby budem určite využívať. V blízkej budúcnosti by som rada využila ďalšiu službu a to - sporenie. 

Našou spoluprácou som dosiahla vybavenie a schválenie hypotekárneho úveru spolu s dofinancovaním finančných prostriedkov na prerábku nehnutelnosti. 

Najviac si vážim ochotu, odbornosť, skvelý prístup a riešenia ktoré pomohli k bezproblémovej kúpe bytu.

So službami p. Ing. Jendrišáka som bola nadmieru spokojná a určite posuniem svoju skúsenosť ďalej. 
 

Darina Hornáčková plánovačka výroby

 

Ďakujem za čas

Ešte som sa chcel spýtať že ak mi  zrušia tú poistku, mali by mi vyplatiť aj chirurgický zákrok? Mám ho zahrnutý poistke.

Prečítal som email a vrele ďakujem za pomoc

Super radca.. nie chamtoš

parada

ešte raz ďakujem

Rudolf z Facebooku

Potrebovala som vyriešiť refinancovanie spotrebných úverov + hypotéku na rozostavanú stavbu rodinného domu. Skúšala som to riešiť najskôr z iným poradcom, ale výsledok bol veľmi negatívny, preto som sa obrátila na základe referencií na skúsenejších.

Spoluprácou s pánom Jendrišákom a pani Janíčkovou Hanzesovou  som dosiahla schválenia hypotéky a refinancovanie starých pôžičiek.

Na našej spolupráci si najviac cením odbornosť a vynikajúca znalosť v oblasti financii. Skvelý prístup a poradenstvo. Riešenie aj tam kde som myslela ,že to už nemá iné východisko.Služby pána Jendrišáka a pani Janíčkovej Hanzesovej   by som určite odporučila a už som tak aj urobila. 

 

Gabriela M. projektová manažérka

     Potreboval som sa poradiť či mám dobre nastavené moje IŽP pre zdravie a dôchodok od poisťovne Wustenrot, ktoré som pred pár rokmi uzatvoril s jedným poistným poradcom.
     Pán Jendrišák mi pomohol zorientovať sa v poistke ,a spraviť určite zmeny v percentualnom rozdeleni prostriedkov do fondov.
     Cením si ochotu,  odborné zhodnotenie mojej poistky a odporúčania ktoré mi potvrdili správnosť v poistení pokračovať. 
    Škoda že z dovodu diaľky nebol osobny kontakt,ale aj telefonicky kontakt bol postačujuci na to aby som sa zamyslel a urobil určite zmeny v poisteni.
     Služby pána Jendrišáka by som určite odporučil.

Marián R.

Potrebovali sme vybaviť hypotekárny úver na rekonštrukciu rodinného domu a zároveň aj rozumné životné poistenie pre manžela a deti. 

Najskôr sme hypotekárny úver skúšali vybavovať sami osobne, ale vo viacerých inštitúciách sme dostali rovnakú odpoveď:,, Nejde to". ,,Je to komplikované". ,,Nemáte nárok". Tak sme to vzdali. 

Až na odporúčanie známeho sme kontaktovali p. Ing. Jendrišáka. Vďaka odbornej znalosti a dlhoročným skúsenostiam bolo zrazu všetko reálne. Pri vzájomnej spolupráci sme dosiahli naozaj skvelé výsledky. Uzavreli sme v pohodlí domova poistenie, ktoré pokrýva to najdôležitejšie a zároveň jeho výška nenarúša náš rodinný rozpočet. A hypotekárny úver? Super. Peniažky už máme na účte, čo dodať.

Služby finančného poradcu sme využili prvý krát a určite nie posledný. Naozaj skvelý prístup, znalosť v oblasti financií, rýchle vybavenie hypotekárneho úveru, porovnanie poistenia viacerých inštitúcií a výber najvýhodnejšieho. Nás to nestalo ani trochu času ( až na podpísanie úveru v banke) a ani peňazí navyše.

So všetkým sme boli spokojní a služby p. Ing. Jendrišáka určite odporúčame.

BC. Janka B. manažérka t.č. na MD

 

Hľadal som čo najlepšiu možnosť sporenia pre moje deti. Pred tým mali založené stavebné sporenie, ale časom už bolo nevýhodné. Nevedel som sa zorientovať vo finančných produktoch, tak som sa obrátil na pána Ing. Jendrišáka.

Dohodli sme si stretnutie, kde mi podrobne vysvetlil  čo bude najlepšie. S jeho pomocou som si z pohodlia domova otvoril účet a začal sporiť do ETF fondov. Pri daľšom stretnutí sme vyriešili refinancovanie úveru a pomohol mi nastaviť ll. a lll. pilier. 

Prekvapil ma širokým záberom vedomostí v oblasti financií a ochotou pomôcť. 

Služby p. Ing Jendrišáka určite odporúčam.

Michal V Výpravca

Hlásenie poistnej udalosti z úrazu

Máte správne nastavený 2 pilier ?

3.pilier.Komu sa oplatí ?

Návod ako si nastaviť rizikové životné poistenie

Ktoré sporenie pre deti je výhodné?

7  TIPOV AKO UŠETRIŤ na SVOJEJ HYPOTÉKE

7 efektívnych ciest ako ušetriť na nákladoch za svoju hypotéku.

Ako neplatiť banke za svoju hypotéku zbytočne veľa .

Stiahnite si zadarmo tento e-book  a zistite ako na to .