Ako sa vyhnúť najčastejším chybám pri správe svojich financií.

21 tipov ako ochrániť vaše peniaze.

Stiahnite si ZADARMO tento  e-book a posuňte svoju finančnú gramotnosť na novú úroveň.

1. VŠEOBECNÉ USTANOVENIA

Prostredníctvom tejto stránky nie je možné predávať finančné produkty, alebo služby bez osobného stretnutia so záujemcom o takéto produkty alebo služby.

Všetci finanční experti vystupujúci na tejto stránke sú registrovaný ako podriadený finanční agenti a je možné si to po zadaní mena a priezviska overiť na stránke Národnej banky slovenska www.nbs.sk .

Registrácia podriadeného finančného agenta ( ďaklej PFA) je povinné a je podmienkou k tomu aby bol PFA oprávnený poskytvať fiannčné sprostredkovanie .

1. Pred uzavretím zmluvy o poskytnutí finančnej služby alebo, ak je to odôvodnené, pri jej zmene je podriadený finančný agent povinný klientovi oznámiť
a) názov alebo obchodné meno, sídlo a právnu formu, ak je podriadený finančný agent právnická osoba, alebo meno, priezvisko a trvalý pobyt alebo miesto podnikania, ak je podriadený finančný agent fyzická osoba,
b) registračné číslo príslušného zoznamu v príslušnom podregistri NBS, v ktorom je podriadený finančný agent zapísaný,a spôsob overenia jeho zápisu v registri,
c) kvalifikovanú účasť podriadeného finančného agenta na základnom imaní alebo na hlasovacích právach osoby, s ktorou má podiadený finančný agent uzavretú zmluvu podľa §6 zákona č. 186/2009 o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve (ďalej ako „zákon o FS a FP“),
d) postup pri podávaní sťažností na vykonávanie finančného sprostredkovania podriadeným finančným agentom a osobitné predpisy upravujúce mimosúdne vyrovnanie sporov vyplývajúcich z finančného sprostredkovania,
f) výšku poplatkov a iných nákladov súvisiacich so sprostredkovanou finančnou službou.
Podriadený finančný agent uvedené informačné povinnosti plní pri styku s potenciálnym klientom a klientom za seba aj za spoločnosť ktorú zastupuje  a to poskytnutím tlačiva Záznam o stretnutí s klientom, prípadne Profil klienta, návrh zmluvy finančnej inštitúcii, sadzobník poplatkov a iné dostupné dokumenty, ktorých prevzatie klient/potenciálny klient potvrdí podpisom.
 

 

Tieto obchodné podmienky vstupujú do platnosti dňa 1.3.2016.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Ak máte akékoľvek otázky alebo podnety, napíšte nám.

Ing. Stanislav Jendrišák
P.O.Hviezdoslava 34
036 01 Martin
Slovakia

Web:www.jetoopeniazoch.sk
Email:jetoopeniazoch@jetoopeniazoch.sk

 

 

 

 

Ing. Stanislav Jendrišák

 

 

7 tipov ako dostať peniaze z poisťovne pri úraze

E-book vám pomôže získať peniaze z poisťovne v prípade vášho úrazu.

Finanční experti

ha-1 web 2.jpg

Ing. Monika Janíčková Hanzesová
jetoopeniazoch@jetoopeniazoch.sk

Kontaktný formulár

Do kedy budú také nízke úroky v bankách ?

REFERENCIE

Potrebovala som vyriešiť financovanie kúpy nehnutelnosti a zároveň nejaké životné poistenie. čitaj ďalej

 

Darina Hornáčková plánovačka výroby

 

Ďakujem za čas

Ešte som sa chcel spýtať že ak mi  zrušia tú poistku, mali by mi vyplatiť aj chirurgický zákrok? Mám ho zahrnutý poistke.

Prečítal som email a vrele ďakujem za pomoc

Super radca.. nie chamtoš

parada

ešte raz ďakujem

Rudolf z Facebooku

Potrebovala som vyriešiť refinancovanie spotrebných úverov + hypotéku na rozostavanú stavbu rodinného domu. Skúšala som to riešiť najskôr z iným poradcom, ale výsledok bol veľmi negatívny, preto som sa obrátila na základe referencií na skúsenejších.

Spoluprácou s pánom Jendrišákom a pani Janíčkovou Hanzesovou  som dosiahla schválenia hypotéky a refinancovanie starých pôžičiek.

Na našej spolupráci si najviac cením odbornosť a vynikajúca znalosť v oblasti financii. Skvelý prístup a poradenstvo. Riešenie aj tam kde som myslela ,že to už nemá iné východisko.Služby pána Jendrišáka a pani Janíčkovej Hanzesovej   by som určite odporučila a už som tak aj urobila. 

 

Gabriela M. projektová manažérka

     Potreboval som sa poradiť či mám dobre nastavené moje investičné životné poistenie čítaj ďalej

Marián R.

Potrebovali sme vybaviť hypotekárny úver na rekonštrukciu rodinného domu a zároveň čítaj ďalej

BC. Janka B. manažérka

 

Hľadal som čo najlepšiu možnosť sporenia pre moje deti. Pred tým čítaj ďalej

Michal V. Výpravca

 

Potreboval som vybaviť bezúčelovu hypotéku v konečnom dôsledku na budúcu čítaj ďalej

Peter H. Podnikateľ

-Konecne cez MD som sa dostala k tomu, aby som sa zamyslela nad financiami. Chcem si pre dceru nasetrit nejaku sumu, aby mala aspon nieco do startu do zivota. Pri narodeni dcery som uzavrela investicne zivotne poistenie. Ja mam kapitalove zivotne poistenie a potrebovala som sa uistit, ci su obe poistky vyhodne a ci je lepsie ich zrusit. Takisto som sa chcela porozpravat o vyhodnosti mojho II. piliera. 

 - Podobnu sluzbu som este neskusala, ak nepocitam financneho poradcu, ktoreho sme vyuzili pri hladani vyhodnej hypoteky. Myslím, že sa podarilo sa vybaviť výhodnú hypotéku. 

-Pan Jendrisak bol perfektne pripraveny na stretnutie. Podklady som mu poslala vopred a na stretnuti mi ukazal mozne alternativy k mojim sporeniam. Vysledkom stretnutia je zrusenie poistiek a prestup do druhej DDS.

Najviac si cenim prepocty, ktore mal pan Jendrisak zo sebou. Milujem cisla a tabulky a nemam rada zbytocne "reci" okolo financnych produktov. Takze na zaklade tychto podkladov som prehodnotila svoje sporenie. 

Takisto ocenujem profesionalny pristup pana Jendrisaka v stazenych podmienkach

Pan Jendrisak mi mohol nechat podklady, ktore si pre mna pripravil. Na druhej strane som si ich ani nevypytala na konci naseho stretnutia. 

Celkovo som vsak spokojna a nevidim nedostatky.

Jednoznacne doporucam.

Ing. Zuzana Bursová

Hlásenie poistnej udalosti z úrazu

Máte správne nastavený 2 pilier ?

3.pilier.Komu sa oplatí ?

Návod ako si nastaviť rizikové životné poistenie

Ktoré sporenie pre deti je výhodné?