Konzultácia zdarma

Potrebujete pomoc finančného konzultanta?

Využite túto konzultáciu zdarma.

Vyplňte prosím tento kontaktný formulár a ja sa vám neodkladne ozvem. Rád sa s vami porozprávam. Alebo vám odpíšem informáciu na vašu otázku .

Väčšinou to stihnem najneskôr do nasledujúceho pracovného dňa. :-)

Ak zadáte na seba aj telefonický kontakt, môžeme sa spojiť oveľa rýchlejšie .

Do poznámky prosím napíšte aspoň pár slovami s čím potrebujete poradiť . 

Kontaktný formulár

REFERENCIE

Potreboval som sa poradiť či mám dobre nastavené moje IŽP pre zdravie a dôchodok od poisťovne Wustenrot, ktoré som pred pár rokmi uzatvoril s jedným poistným poradcom.
     Pán Jendrišák mi pomohol zorientovať sa v poistke ,a spraviť určité zmeny v percentualnom rozdeleni prostriedkov do fondov.
     Cením si ochotu,  odborné zhodnotenie mojej poistky a odporúčania ktoré mi potvrdili správnosť v poistení pokračovať. 
    Škoda že z dovodu diaľky nebol osobny kontakt,ale aj telefonicky kontakt bol postačujuci na to aby som sa zamyslel a urobil určite zmeny v poisteni.
     Služby pána Jendrišáka by som určite odporučil.

Marián R

Potrebovala som vyriešiť refinancovanie spotrebných úverov + hypotéku na rozostavanú stavbu rodinného domu. Skúšala som to riešiť najskôr z iným poradcom, ale výsledok bol veľmi negatívny, preto som sa obrátila na základe referencií na skúsenejších.

Spoluprácou s pánom Jendrišákom a pani Janíčkovou Hanzesovou  som dosiahla schválenia hypotéky a refinancovanie starých pôžičiek.

Na našej spolupráci si najviac cením odbornosť a vynikajúca znalosť v oblasti financii. Skvelý prístup a poradenstvo. Riešenie aj tam kde som myslela ,že to už nemá iné východisko.Služby pána Jendrišáka a pani Janíčkovej Hanzesovej   by som určite odporučila a už som tak aj urobila. 

Gabriela M. Projektová manažérka

mn mn mn

 


 

     

finančný konzultant
Ing.Stanislav Jendrišák
www.jetoopeniazoch.sk


Ochrana osobných údajov, Obchodné podmienky, Kontakt
Copyright © 2015 Beží na systéme Webovač